KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10177402
nr 1017 7402
Etsning
Runo Andersson, (1906-1981), 20/50, signerad. -48, 'Nakna Träd', motivet: 20x27
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 februari 2016
kl 20:01:15
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr